Uszanowanko!

 

Na wstępie dla tych, którzy mnie nie bardzo znają - mam na imię Justyna i możecie mnie znaleźć jako Wiedxma/Wiedxma Games na różnych socialkach.

 

We wrześniu 2022r. skończyłam 30 lat więc już troche nabiłam leveli

w tej grze zwanej życiem 😎

 

Od ponad 4 lat strimuję na Twitch i już sporo udało Nam się osiągnąć. Każdy nowy follow to kolejna osoba w Naszym #TeamUszanowanko!

 

Jestem z zawodu (niestety niepracującym) fotografem (aktualnie pracuję w większym sklepie jako kasjerka), kocham gry, muzykę, filmy.Uwielbiam też jazdę na rowerze, zumbę i spędzać kreatywnie czas.

 

Od listopada 2021r. zainwestowałam w siebie i wzięłam sobie na raty iPada, dzięki któremu zaczęłam rzetelniejszą naukę rysunku i nie tylko.Udało mi się zrobić nowe scenki dla siebie, emotki dla innych, ikonki lojalnościowe

i kilka innych rzeczy w Procreate oraz zrobić kursik z obsługi tego programu.

 

Dzięki strimowaniu i przede wszystkim WAM przełamałam się i zaczęłam, również strimować to co rysuję. Był już nawet specjalny event świąteczny, na ktorym robiliśmy kolorowanki ☺️

 

Ci, którzy mnie znają (czy to IRL czy poprzez już dłuższą znajomość z Twitch) wiedzą, że jak każdy jestem po jakiś przejściach, ale mimo tego wszystkiego jestem i staram się być lepszą osobą.

 

Kiedyś określałam się jako "Małe, rude, wredne", ale po rachunku sumienia

i po prostu tego jaka jestem zmieniłam określenie na :

"Małe, rude, dobre" 💜💜💜

 

Dzięki tym 4 latach strimków bardzo się zmieniłam - zmieniłam uważam na lepsze.

To wszystko dzięki doświadczeniom z ludźmi, którzy byli i tymi którzy dalej są ze mną 💜💜💜

 

Dziękuję każdemu z Was za cenne nauki, bo dzięki Wam mogę być lepsza - jako streamer i jako osoba.